Zamierzasz poprawić wygląd włosów w ekspresowy sposób? Dobrze trafiłeś!

Składniki aktywne środka VitaHairMan dostarczają niezbędnych mikroelementów, które stymulują porost nowych włosów i wstrzymują proces ich wydawania, w obecnym punkt łysienia.

Wzmocnienie i odżywienie cebulek włosów
Stymulacja wzrostu nowych włosów
Utrzymanie intensywnego koloru włosów
Regeneracja i nawilżenie włosów
Naturalny, bezpieczny skład

„Skuteczny specyfik na porost włosów, dedykowany mężczyznom“

Na zbycie wciąż pojawia się coraz więcej środków gwarantujących spektakularne efekty, jeżeli chodzi o porost włosów i zahamowanie procesu ich wychodzenia. Ale czy o im polegać? By upewnić się co do efektywności środka, warto skonsultować się ze lekarzem.

dr. med. Bogdan Martinov – fachowiec trycholog. Od ponad 20 lat specjalizujący się diagnozowaniem i działaniem przypadłości związanych z chorobami skóry osoby i dobrymi włosami.

„Wypadanie włosów jest zjawiskiem naturalnym, choć dość uciążliwym. Szczególnie, gdy jest ono nadmierne i trafia do łysienia. Fakt ów zwłaszcza dotyczy panów. Najczęstszym typem łysienia jest tzw. łysienie androgenowe, spowodowane produkcją testosteronu, i dokładniej kwestia biorąc dihydrotestosteronu. Przynosi on, że mieszki włosowe wytwarzają coraz miększe i rzadsze włosy, a z czasem doprowadza do zakłóceń ich realizacji, wytwarzając wyłącznie pojedyncze krótkie włosy pozbawione barwnika. Na wypadanie włosów wpływa i stres czy nieodpowiednio zbilansowana dieta. Wielu pacjentów, przyjeżdżając do mnie, jest chętnych na rozpoczęcie wyjątkowo ryzykownych kroków, jak np. przeszczep włosów. Osobiście przed podjęciem tak ostatecznych decyzji warto spróbować najpierw suplementacji niezbędnych mikroelementów, które kierują na wzmożenie aktywności skóry głowy do wzrostu włosów. Jest więc pewny, a wydajny sposób. Warto wybrać preparat o normalnym składzie, jaki nie powodowałby skutków ubocznych. Poleciłbym coś dużego w biotynę, selen, ale i kolagen czy kwas hialuronowy“

VitaHairMan rozwiązaniem Twojego
problemu wypadających włosów!

VitaHairMan jest nowoczesnym środkiem, dzięki któremu potrafią zniknąć Twoje problemy. Problem wypadania włosów, w tym łysienia, można powstrzymać – pod warunkiem użycia odpowiednich produktów. VitaHairMan jest preparatem o znakomicie skomponowanym składzie, wpływającym na moc sfer związanych z produkcją włosa.

Vita Hair

Vita-Hair-man.com