Doskonałe rezultaty przy minimalnym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
maksymalny rezultat treningów
najwyższa klasa środków
przypływ sile oraz chęci
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ POSTAĆ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w działu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją moc i wielkość mięśniową. Toż głównie wydajny i mocny produkt dostępny dla każdego, kto chce zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci stworzyć mięśnie jak stal. Osiągaj najświetniejsze efekty wysiłków i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie szedł na ochronie Twojego testosteronu. Nazywa to same korzyści. Zobacz jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie moce i wartości jeszcze absolutnie nie istniałoby właściwie proste oraz szybkie. Będziesz uważał pewność, że testosteron nie zmieni się już nie w estrogen. Stosowanie Cerberusa wspólnie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrealizowania Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki treningów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na elektryczność i dostań na inny poziom ćwiczeń. Kimera to prawdziwsza przewagę i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin i minerałów, wykonany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i uzyskaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pozytywnie na produkty treningów. Zwiększ wydajność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej relaksuj się po każdej morderczej konkurencji oraz bądź przekonany do nowego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Dobrze znasz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to też opracowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najkrótszym szczególe. Niestety będziesz traktował żadnych wątpliwości jak podawać suplementy, co zjadać także jako uczyć, by poprawić metodę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Wyniki będą otwarte już za trzy miesiące!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )