Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz specyfiku, który zlikwiduje tenże problem oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się właśnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością może być nieodpowiednia dieta i niskie zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który zwiększa ich charakter oraz formę. Dzięki tak dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co istotne, znakomicie przyznają się także dla pań, jak zarówno dla klientów, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że cały olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, działając na następujący element włosa:

– biorąc go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Wspierają w tym ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To tak te segmenty decydują o dobrym funkcjonowaniu sposobu i mają niemałe uznanie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, i co za tym chodzi, nawet do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso Duo Oil 2