Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych oraz dobrodziejstwo płynące z powszechnych elementów wzmacniających, jakie otrzymują się w samym serum sprawiają, iż właśnie po pierwszej aplikacji widać i uczuć różnicę. To znakomita formuła, która spędza się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w normalnych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia budowę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To a wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i związanych spośród nimi zalety. Wyciągi z kiełków soi i pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży dostarcza do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C i E efektywnie chroni włosy przed zgubnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co ma niezbyty dowód iż warto wziąć z atutów tego preparatu osobiście.

Vivese Senso-Duo Oil 2

Pro Engine Ultra

Revitalum Mind

Vivese Senso Duo-Shampoo