Różne metody na bycie modnym

Dużo pań ma spore kompleksy na punkcie własnej wagi – często nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w prawdziwym świecie, ale nie ma żadnego sensu się oszukiwać – całkiem często sytuacja jest taka, że w istocie Polki mają trochę kilogramów za dużo. Na szczęście istnieją naprawdę ciekawe rozwiązania, które to mogą spowodować, iż można prezentować się sporo szczuplej. Ba, całkiem często całkiem szczupłe kobiety przez kiepsko dostosowane ubrania mogą wyglądać na o wiele cięższe niźli w rzeczywistości. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Czolenka-280.html

Bez dwóch zdań ubrania powinny być jednego koloru – naturalnie nikt nie mówi, że odpadają najróżniejsze odcienie tego samego koloru, nie przesadzajmy, w tej kwestii panuje wolność. Do tego niech kolor naszego wdzianka podkreśli naszą karnację, to wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie oraz bluzka o kolorze beżowym? To słabe połączenie, które nie dość, iż wygląda niezbyt korzystnie nawet na szczupłej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

W przypadku szerokich ramion należy unikać poduszek, najróżniejszych żabotów oraz falban. Jeśli zaś w grę wchodzą wąskie biodra i mocno rozbudowana klatka piersiowa, należy nałożyć szeroką spódnicę, do tego top z dekoltem – w tzw. literę V. w wielu przypadkach kobiety pragną ukryć brzuszek, i nie tylko jeśli są w ciąży. W tym celu należy nałożyć spódnicę bez kieszeni, a także większych rozmiarów bluzkę. Choć ostatnimi czasy panuje moda na duże pośladki, to jednakże jeżeli jakaś z kobiet pragnie takowe ukryć, powinna zakładać spodnie poniżej talii, naturalnie mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. I na dodatek szpilki – nie są wygodne, lecz przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl
kilka kilo lżej.