Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na twardszej erekcji, powinieneś systematycznie trenować. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia i formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty wykazują, że mężczyźni, którzy przechodzą codziennie 3 kilometry, mają o połowę mniej kłopotów ze wzwodem w porównaniu tadalis do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Tamowanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice funkcjonują na optymalnym poziomie tylko wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba na starcie robić wszystkich trudnych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Bardzo łatwe ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby zainicjować widzialną różnicę błyskawicznie i w wygodny sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do pracy.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i erekcja są owocem działania nietrwałego, jednakże niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już uwolniony w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust lub do penisa. Nigdy nie odczułeś małego drżenia w kroczu w trakcie ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj w takim przypadku o częstym ziewaniu i uwalnianiu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za lenia.

Dobrze się wysypiaj

Po seksie twój członek jest zwykle wyczerpany. Musi zregenerować siły. Z tej przyczyny szalenie ważne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko możesz. Podczas odpowiedniego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, iż twój członek jest kamagra zel zdrowy i gotowy znowu do użycia. Twój penis “ładuje się” podczas snu. A więc dla silnej i zdrowej erekcji, niczym nie zmącony oraz długi sen jest ogromnie istotny.