Przez co nie masz ochoty na seks?

indeks1

Co gasi chęci do uprawiania seksu?

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny to nie to samo, co problemy ze wzwodem albo impotencja. Mężczyźni, którzy mają obniżone libido albo nawet jego brak, mogą uzyskać erekcję, nawet, jeśli utracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u facetów może wynikać z bardzo rozmaitych powodów, które obejmują zarówno czynniki fizyczne i psychiczne. Te pierwsze to zazwyczaj alkoholizm, uzależnienie od narkotyków, nadwaga, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca albo skutki uboczne niektórych leków.

Pośród psychicznych przyczyn niskiego libido albo wręcz jego braku wymienia się depresję, stres, utajony homoseksualizm i kłopoty w związku. Niskie
kamagra zel libido może także wystąpić u niektórych mężczyzn za sprawą zahamowań związanych z traumatycznymi przeżyciami w dzieciństwie.

Nerwowy klimat

Większość mężczyzn doznaje stresu na skutek kłopotów zawodowych albo problemów w związku bądź w rodzinie. Może to owocować znacznym obniżeniem libido. Niezależnie od przyczyn stresu, organizm człowieka ma genetyczną tendencję do reagowania na niego przygotowaniem do walki lub ucieczki. W tym celu produkuje hormony takie jak kortyzol oraz adrenalina, które w praktyce mają zachęcać go do działania. Trudno jednak po otrzymaniu reprymendy od kierownika zacząć go bić lub uciekać, w związku z tym na ogół dusimy tę naturalną reakcję, powodując, że nasilona energia i napięcie nie mają ujścia. Jeżeli przez dłuższy okres czasu trwasz w podobnej sytuacji nie próbując rozładować swoich nerwów, możesz liczyć się z pojawieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym trudności seksualnych, takich cialis bez recepty
jak brak popędu płciowego albo brak zainteresowania seksem.